Teslimat Şartları

Vermiş olduğunuz çiçek siparişinin teslimatı esnasında alıcı olarak belirtmiş olduğuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda, çiçek teslimatı apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

 

 

Özel günlerde (öğretmenler günü, sevgililer günü, anneler günü v.s) yoğunluk sebebiyle siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir. Siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak saatte gecikme yaşanabilmektedir.

 

 

 

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderinizin kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından firmamız sorumlu değildir. Böyle bir durumda çiçeğiniz gönderim yapılan şubeye geri gelecektir. Üç iş günü içerisinde çiçeğinizi dilerseniz şubemizden kendiniz teslim alabilir ya da farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimini istemeniz durumunda ek ücret alınacaktır.

 

 

Siparişlerinizin teslim edilmesi esnasında bizim dışımızda oluşacak durumlardan kaynaklı (hava muhalefeti, trafik , kargoda yaşanacak deforma, kırılma  ve gecikme v.b)  sorunlardan  firmamız sorumlu değildir.

 

 

Verdiğiniz siparişin gönderim yapılacağı adreste herhangi bir şubemizin bulunmaması durumunda, siparişiniz size en yakın şube aracılığı ile geçekleştirileceği için ek ücret istenebilir.

 

 

Siparişleriniz hazırlanmadığı ya da yola çıkmadığı sürece iptalini gerçekleştirebilir ya da teslimat adresi veya alıcı kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz. İptal sırasında havale ile yapılmış ödemelerde geri iade işlemi havale ücreti kesilerek iade edilmektedir. Eğer talep ettiğiniz ürün size özel hazırlanmış bir ürün ise iadesi  yapılmamaktadır. (Mesela Yapay Arajman, gelin buketi vs olarak sunulan  özel tasarımlar kişiye özel hazırlanmış olup iadesi kabul edilmemektedir.) Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade işlemi 21  günü içerisinde gerçekleştirilir.

 

 

Vermiş olduğunuz siparişlerde, size teslim edilecek çiçek fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı vb stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir.

 

 

Alışverişleriniz sırasında doğabilecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.

 

 

Sipariş verdiğiniz takdirde bu maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

 

 

Firmamız tüketici ve sipariş verene karşı, verdiği siparişteki çiçek bedeli kadar sorumludur.