Hakkımızda

Damla Çiçekçilik 20 Yıldan bu yana İstanbul Gayrettepe semtinde faaliyet göstermektedir.

Gerek telefon ile kurumsal müşterilerine gerekse internet üzerinden online sunulan canlı çiçek çeşitlerinde istanbul içi servisleri Damla Çiçekçilik dağıtım ağı ile istanbul dışı gönderilerinde ise İnterflora çiçek ağı ile sorunsuz ve güvenilir şekilde sağlamaktayız.

Pazarladığı ürünün tanıtımını paylaşırken aldatıcı hiç bir bilgi ve görsel paylaşmayan, verdiği hizmet ve hizmet sonrası müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olmasını amaçlayan bir politika izlemekteyiz.

Kullanılan malzemelerin özgün ve kaliteli olması ve çiçeklerin en güncel şekilde tasarlanması , gönderilen çiçeklerin fotograflarının muhakkak arşiv kayıtlarında saklanması, eğer isteniyorsa gönderilmeden önce müşteri ile paylaşılması gibi şeffaflık sağlayan hizmetler ile ilerlemekteyiz.

Bugün canlı çiçek tasarımlarının yanısıra yapay çiçek tasarımlarımız da mevcuttur.Dağıtım gerek istanbul içi gerekse istanbul dışı kargo ile sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.Her türlü yapay çiçek tasarımları, yapay dekorasyonlar, yapay gelin buketleri ile yine en kaliteli ve en güncel ürünleri sunmaya devam etmekteyiz.